KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113092

nr 1711 3092

Per Ã…kered

(f. 1924), Sverige

Oljemålning, Sträckande svanar. Signerad. Olja på duk, 28x99 cm, yttermått inklusive ram: 43x99 cm

Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.

Utrop:

400 kr

måndag 30 juni 2025
kl 19:41:31

Per Ã…kered

Läs mer om Per Ã…kered